Vyhľadávanie produktov

Výrobný proces - video

Farebné sety a kolekcie

Traditional collection

Traditional collectionVianočná kolekcia klasických farieb vytvára príjemný pocit teplého domova. viac »

Sparkling christmas

Traditional collectionKolekcia odráža žiaru, iskru, nadšenie a nevšednú sklenenú krásu. viac »

Elegance & Luxury

Traditional collectionVianočná kolekcia vyžaruje luxusnú eleganciu, má vysoký štýl, a zdobia ju bohaté detaily viac »

Všetky kolekcie pre sezónu 2013

Ponuka pre veľkoobchody

Vzorková sieň

O firme

Výrobné družstvo OKRASA bolo založené v roku 1954 a špecializuje sa výhradne na tradičnú výrobu sklenených vianočných ozdôb. Výroba je zameraná na ručnú prácu bez využitia strojov čo zaručuje originalitu každého kusa výrobku.

Dizajnérky každoročne vytvárajú módne kolekcie vianočných ozdôb pre nasledujúcu sezónu. Jednotlivé kolekcie vychádzajú z aktuálnych módnych trendov a vzorov. Každý rok prezentujeme svojim zákazníkom ucelený sortiment noviniek. Je samozrejmosťou, že na prianie zákazníka sa tento sortiment upravuje a dopĺňa tak, aby v ňom každý klient našiel to, čo presne vyhovuje jeho  individuálnym požiadavkám. V ponuke máme široký sortiment sklenených ozdôb, ktorý po dobu existencie výrobného družstva prekročil viac ako 12 000 rôznych vzorov.

Niekoľko tisíc vzorov je prezentovaných celoročne vo vzorkovej sieni v hlavnej budove firmy, ktorá je sprístupnená všetkým zákazníkom.

Technológia výroby sklenených ozdôb je neustále inovovaná s ohľadom nielen na produktivitu a zisk, ale aj na ochranu životného prostredia. Na všetky komponenty použite na výrobu produktov, máme zodpovedajúce certifikáty v zmysle platných noriem v EÚ.

60 -ročná tradícia výroby sklenených ozdôb v Okrase je zárukou, nielen kvality výrobkov, ale aj flexibility a serióznosti obchodných vzťahov.

Doplnkovou činnosťou firmy je výroba obalov z papierovej lepenky a kartónu podľa požiadaviek zákazníka.